


Світлодіодна лампа типу UFO 36W 6500K рефлекторна для загального та декоративного освітлення
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3881
Інтернет-магазин "Світотехніка для Вас" пропонує новинку від відомої фірми-виробника Sunlight UFO 36W 6500К.
Лампа представлена з цоколем Е27 і виготовлена в колірної температури 6500К.

Лампа виготовлена в новому технічному рішенні — драйвер та інші електронні компоненти розміщені на платі зі світлодіодами (driver-on-board). За такої технології виготовлення кількість електролітних конденсаторів зменшується до мінімуму, вся схема складається з надійніших напівпровідників. Завдяки новій технології досягнуто зниження навантаження на кожен світлодіод і зменшена загальна вага виробу.
Новинка UFO 36w рефлекторна виготовлена в інноваційному корпусі, що складається з алюмінію й теплорозсіювальної пластмаси. Такий пристрій корпусу є на сьогодні найефективнішою технологією охолодження чипа. Світлодіоди припаяні радіально, що сприяє кращому теплообміну.
Вирізняється сучасним неповторним і вишуканим дизайном.
Чудово підійде для основного освітлення Вашої кухні, зали або спальні. Так само чудовим дизайнерським рішенням ця лампа буде і для освітлення Вашого офісу або студії.


UFO 36w є аналогом лампи розжарювання потужністю 300 ватів.
Ресурс лампи становить 30 000 годин.
Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunlight |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 36 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | холодний(6400К) |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 220 ₴




