

Світлодіодний модуль (заміна LED панелей) ремкомплект 24 Вт 220 V 2700-4100-6400 К
300 ₴
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 3079
Компанія "Світотехніка для Вас" представляє новинку — накладний світлодіодний світильник-модуль 24 Вт із блоком живлення (драйвером) у комплекті від відомої торгової фірми Ultralight.
Світловий потік відповідає лампі розжарювання у 240 Вт, що становить 2900 Lm, температура світіння — від 2700 до 6400К.
Путів послідовного вмикання — вимкнення цього модуля можна отримати зміну колірної температури — від 2700 К до 4000К, а потім 6400 К,
Ультратонкий корпус. Матеріал корпусу — алюміній із пластиком.
Надійне, зручне кріплення — на корпусі з тильного боку є 3 магніти, за допомогою яких світильник може кріпитися на металеву основу
Ця панель LED ідеально підійде для освітлення спальні та зали, коридору та кухні. Надасть неповторну родзинку та Вашому санвузлу або ванній.
Може слугувати змінним елементом (ремкомплект) у світлодіодних накладних світильниках, у смартах, так само це стосується світильників із кільцевими люмінесцентними лампами. Уже перевірено — ідеально підходить для популярних у свій час світильників із кільцевою люмінесцентною лампой Т5 22w, T5 40w.
Вирізняється зручністю встановлення — можливе кріплення на саморізах або завдяки наявним магнітам до металевих елементів.
Світильник призначений для основного освітлення службових, офісних, громадських, торгових та ін. приміщень. Дає змогу неабияк заощадити витрати на електроенергію завдяки використанню світлодіодних технологій, але водночас зберігаючи якість освітлення.
Термін гарантії — 12 місяців.
Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
У разі браку відбувається заміна товару.
Це і інші світлодіодні модулі Ви можете замовити в нас на сайті компанії "Світотехніка для Вас".
З повагою, інтернет-магазин "Світотехніка для Вас" - нехай життя стане світлішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 165 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній, пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 IP |
| Потужність лампи | 24 |
| Колір світіння | 3000К - 4500К - 6500К |
| Тип світильника | Накладної |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік, Lm | |
| Світловий потік, Lm | 2900 |
- Ціна: 300 ₴




