Компанія "Світлотехніка для Вас" представляє новинку - ремкомплект - 3w LED драйвер c стрічкою для точкових світильників з підсвічуванням
Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
Може служити змінним елементом у врізні світильники з LED-підсвічуванням.
Температура світіння - 6000К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Блок живлення для світильника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 62 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 IP |
| Потужність лампи | 2 |
| Колір світіння | холодний(5500-6000К) |
| Тип світильника | Накладної |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴





