Акумуляторний аварійний світлодіодний світильник-покажчик "Вихід" EXIT Lebron двосторонній універсальний
346 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1351
Світлодіодний аварійний покажчик акумуляторний LEBRON "Вихід EXIT" застосовується для позначення евакуаційних виходів або шляхів евакуації на великій дистанції розпізнавання.

КАТЕГОРіЯ ПОКАЖЧИКА
Аварійний світильник "Вихід EXIT", світлодіодний покажчик, підвісний покажчик, світловий покажчик, аварійний покажчик, світильник "Вихід" з акумулятором, евакуаційний покажчик, покажчик аварійного виходу.

СПОСІБ ВСТАНОВЛЕННЯ
Аварійний світильник "Вихід" з акумулятором призначений для накладного кріплення до стелі або на тросових підвісах.
СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ
Світлодіодний покажчик з аварійним живленням "Вихід" застосовується для позначення евакуаційних виходів або для вказівки напрямків руху на шляхах евакуації. Застосування світлодіодних джерел світла дає змогу ефективно використовувати покажчики для постійних режимів роботи.
На цю продукцію є сертифікат відповідності.

Цей і інші аварійні знаки Ви можете замовити на нашому сайті "Світлотехніка для Вас".
Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
У разі браку відбувається заміна товару.
Увага!!! Обов’язково перевіряйте цілісність отриманого товару безпосередньо у відділенні Нової пошти у присутності працівників перед підписанням чеку про отримання. Тільки за таких умов можна компенсувати від Нової пошти при пошкодженні товару, що пересилається.
З повагою, інтернет-магазин "Світлотехніка для Вас" - нехай життя стане світлішим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Напруга | 220 V |
| Режим роботи | Аварійний |
| Ступінь захисту IP | 20 IP |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Тип освітлення | Покажчик |
| Застосування освітлення | Резервне освітлення |
| Час роботи в аварійному режимі | 3 |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність | 2 W |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 35 |
| Розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Час автономної роботи (год) | 2 |
- Ціна: 346 ₴










