Пастка комах (винищувач) Lemanso LMN105 S до 100 м.кв.(аналог AKL31)
1 620 ₴
1 458 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1988
Світильник-пастка торгової марки Lemanso LMN105 Для того щоб знищити таких небажаних гостей, як комарі, мухи та інші дрібні літаючі істоти. Інсектицидна лампа своїм освітленням приваблює комах, які летять через решітку та гинуть від електричного розряду, який виникає на ній.

Загиблі комахи потрапляють у спеціальний піддон, з якого легко видаляються.
Дуже зручно і практично!
Рекомендується використовувати в приміщенні площею до 100 квадратних метрів.
Дані світильників використовуються в побутових, офісних, торгових і промислових приміщеннях, а також зовнішніх при належному захисті від потрапляння вологи.
Дані москітні світильники повністю відповідають критеріям медичної безпеки: параметри електромагнітних випромінювань при частоті електричного поля в 50 Гц не перевищують 0.5 кВ/м.
Умови використання
Використовувати виключно всередині приміщення. Не використовувати в вибуховому середовищі. Робоча температура навколишнього середовища 0 градусов - 40 градусов. Відносна вологість повітря - від 10% до 85%

У світильнику-пастці LMN105 використовують дві енергозберігаючі люмінесцентні інсектицидні лампи потужністю 15 Вт кожна, яку Ви так само можете замовити в нашому Інтернет-магазині.

Технічні характеристики та комплектація можуть відрізнятися залежно від партії!!!
Цей і інші світильники-пастки для комах Ви можете замовити у нас на сайті компанії "Світлотехніка для вас".
З повагою, інтернет-магазин "Світлотехніка для Вас" - Нехай життя стане Світліше!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від попелиці, Від ос, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах, Від повзаючих комах, Від усіх видів комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 2000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 458 ₴









